Monica Șurubaru

psiholog

Sunt psiholog clinician, cu formare în hipnoză, terapii de scurtă durată și pshihologie energetică. Pun accent pe formarea și profesionalizarea mea continuă prin participarea la diferite cursuri și certificări. Toate acestea m-au ajutat în conturarea viziunii de lucru cu copiii. Programele și activitățile pe care le creez pentru copii au ca scop creșterea lor armonioasă atât din punct de vedere mental, cât mai ales emoțional. Cred în parteneriatul educațional elev-școală-familie, drept urmare multe dintre activitățiile propuse de mine implică și familiile copiilor. Ușa mea ește mereu deschisă pentru a găsi cele mai potrivite, creative și constructive soluții la situațiile care apar în procesul de dezvoltare al copiilor.